XXIII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

XXIII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej

W środę (17.04) w IV Liceum Ogólnokształcącym mi. Jana Pawła II w Tarnowie uczniowie z całego regionu powalczą o nagrody w XXIII Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej. Prezydent Tarnowa objął patronatem to wydarzenie.

Konkurs Piosenki Angielskiej

Jako pierwsi wystąpią uczniowie ze szkół podstawowych (klasy VII i VIII). Na scenie pojawią się młodzi z Tarnowa, Zaczarnia, Żabna, Dąbrowy Tarnowskiej oraz Pawęzowa. Po nich zaśpiewa młodzież ze szkół ponadpodstawowych z Tarnowa, Bochni i Tuchowa.

Następnie jury oceni wykonawców według takich kryteriów, jak interpretacja, poprawność językowa, muzykalność i ogólne wrażenie artystyczne. W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane: I, II i III nagroda. Możliwe jest również przyznanie wyróżnień oraz nagrody publiczności.

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymają dyplomy uczestnictwa, a zwycięzcy dyplomy i nagrody rzeczowe

(mt), fot. archiwum