Osiemnaście medali judoków - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Osiemnaście medali judoków

Z osiemnastoma medalami wrócili judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów oraz Dragon Sports Tarnów z rozgrywanych w Małej Hali krakowskiej Tauron Areny, turnieju Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Małopolski Dzieci i Młodzików - Cracow Judo Cup 2024.

Puchary Cracow Judo Cup 2024

Na najwyższym stopniu podium stanęły dwie zawodniczki Dragon Sports: Gabriela Szczepanik i Zuzanna Szczepanik oraz trójka reprezentantów Pałacu Młodzieży: Marlena Bibro, Amelia Sikorska i Jeremiasz Banek.

Pozostałe medale trafiły do przedstawicieli Pałacu. Drugie miejsca zajęli: Zuzanna Kukla, Liliana Drelicharz, Kornelia Gojko, Aleksander Grzesik i Adam Wozowicz. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast: Aleksandra Wojna, Klara Kleparska, Aleksandra Knapik, Sandra Koryga. Dominik Kozioł, Jakub Szczyrek, Antoni Mleczko i Piotr Kocoł.

W klasyfikacji drużynowej, MKS Pałac Młodzieży Tarnów sklasyfikowany został w gronie 41 klubów z całej Polski, na wysokim ósmym miejscu.

Trenerami naszych medalistów są Katarzyna i Jerzy Szczepanikowie.