Daria Nawój najlepsza w drugim rzucie AMM - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Daria Nawój najlepsza w drugim rzucie AMM

W sobotę na ściance krakowskiej Korony rozegrano zawody drugiego rzutu Akademickich Mistrzostw Małopolski we wspinaczce sportowej w konkurencji bouldering. Podobnie jak w pierwszym rzucie, najlepsza okazała się w nich Daria Nawój.

Najlepsze zawodniczki drugiego rzutu Akademickich Mistrzostw Małopolski w boulderingu

W rundzie eliminacyjnej uczestnicy mistrzostw mieli do pokonania piętnaście boulderów, w finale czekały natomiast na nich dwa dłuższe, wymagające problemy wspinaczkowe. Reprezentująca barwy AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, wychowanka Sportivy Tarnów, jako jedyna pokonała wszystkie trasy eliminacyjne i finałowe, zapewniając sobie zwycięstwo w zawodach.