Wiosenne Targi Pracy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wiosenne Targi Pracy

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się „Wiosenne Targi Pracy” w Tarnowie. 40 pracodawców przygotowało 150 ofert zatrudnienia.

Targi zorganizował Powiatowy Urząd Pracy. Odbyły się w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Odwiedziło je kilka tysięcy osób. Zainteresowani mogli zapoznać się z proponowanymi ofertami pracy i spotkać się z przedstawicielami firm, szukających pracowników. Najwięcej propozycji związanych było z branżą budowlaną, mechaniczną i ogrodniczą.
Obecnie w Tarnowie stopa bezrobocia wynosi 7,9 procent, a w powiecie tarnowskim 11,4 procent.
Kolejne Targi Pracy planowane są w Tarnowie za kilka miesięcy.