Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała zaprasza właścicieli firm, osoby prowadzące działalność gospodarczą na bezpłatne szkolenie: „Obowiązki sprzedawcy w zakresie sprzedaży konsumenckiej z uwzględnieniem wybranych elementów Prawa Europejskiego”

Odbędzie się w piątek 17 kwietnia 2009 roku w godzinach od 10.00-14.00, w siedzibie Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Goldhammera 3, sala narad (parter). Prowadzone będzie przez Krzysztofa Podgórskiego – Miejskiego Rzecznika Konsumentów.
Zainteresowani proszenie są o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Przedsiębiorców w Wydziale Strategii, pod nr tel. (014) 6882-800 lub kontakt mailowy: p.michalkow@umt.tarnow.pl