O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki

Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na XXIV Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, który odbędzie się w piątek 27 marca.

Na scenie Centrum Kultury w Żabnie od godziny 10.00 zaprezentuje się dziesięć, dziecięcych i młodzieżowych teatrów lalkowych z szkół i instytucji kulturalnych z Małopolski. Ich występy oceniać będzie profesjonalne jury. Laureaci Przeglądu nominowani zostaną do udziału w Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy w Puławach oraz w spotkaniu finałowym Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.