Koncerty dyplomowe uczniów Zespołu Szkół Muzycznych - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Koncerty dyplomowe uczniów Zespołu Szkół Muzycznych

Od najbliższego wtorku, 9 kwietnia do czwartku, 25 kwietnia, w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie odbywać będą się koncerty dyplomowe uczniów ZSM „Estrada Młodych”.

Plakat "Estrady Młodych"

We wtorek, 9 kwietnia o godz. 16 wystąpią wokalistki Gabriela Golec, Milena Król i Aleksandra Żuchowicz. Tego samego dnia o godz. 18.30 swoje umiejętności zaprezentuje natomiast, grający na fortepianie jazzowym, Aleksander Brighton.

Na piątek, 12 kwietnia, zaplanowano występy śpiewaczek solowych Oliwii Madejczyk i Anety Smoleńskiej. Koncert dyplomowy pierwszej z nich rozpocznie się o godz. 16, druga wystąpi o godz. 17.

W środę, 24 kwietnia zaprezentują się: wiolonczelistka Maria Pyrz (godz. 16) oraz skrzypek Maciej Sondej (godz. 17), w czwartek, 25 kwietnia o godz. 17 wystąpi natomiast perkusistka Joanna Legawiec.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.